2009

Tweede concert  Jezuïetenkerk  Bruul Mechelen

Zingen in een solidariteitskoor is nog net ietsje meer dan - juist van toon en mooi ritmisch - een aantal liederen brengen. Het is een boodschap uitdragen, het is opkomen voor bepaalde waarden, het is iets willen doen. En liefst voor het goede doel: zoals vandaag “bouwen aan een college voor Kameroen”.

En dus ging “Boboto” aan de slag, meer dan 35 repetities lang en gaven een concertop 9 mei ’09 in de Jezuïetenkerk te Mechelen. Een erg volle kerk en veel te weinig parking. Familie, vrienden, kennissen waren zeer enthousiast en zongen dapper mee. Wat niet altijd gemakkelijk was met al die vreemde talen. De muzikanten leidden alles in goede banen en brachten naast ambiance ook sfeer- en kippenvelmomenten.

Er was ook actie want we willen tenslotte bouwen. Met de kruiwagen door de kerk en daarbij een piepklein toneeltje, meer moet dat niet zijn. O ja, soms werden de nodige attributen naar boven gehaald om de onderwerpen land-bouw en verder bouwen te

benadrukken. En het publiek zag dat het goed was…


Lieve mensen allemaal,


Ze zeggen dat “zingen” dubbel bidden is en dat is waar.

Dank u lieve familie, vrienden en kennissen voor jullie steun en sympathie. We zijn blij dat jullie er zijn !


Leden van ons zusterkoor Caminhando uit Leuven zijn ook hier.

En nu een blokje reclame: zij geven zondag 17/5 een concert om 16u in de Abdij van Vlierbeek.

Warm aanbevolen.


Dank aan de muzikanten, ze gaven klank en kleur aan ons optreden.

En dit helemaal gratis en voor niks.


Maike


Jubileum van ons koorlid Mieke   22-8-2009

Ons koorlid Zuster Mieke is 25 jaar in het klooster en ze hernieuwde die belofte nog eens. Ze deed het rustig, bescheiden en in volle overgave. Zoals we haar kennen bij

en tussen de mensen. Mieke hopelijk blijf je nog lang bij ons als sopraan en als actief koorlid wanneer we weer eens “glazen” of “stoelen” nodig hebben.

We hebben de sterren van de hemel gezongen ! En de mensen deden enthousiast mee.

De begeleiding was schitterend en iedereen heeft ervan genoten. We hadden spijt dat

de viering gedaan was.


Viering Damiaan in de Hanswijkbaseliek  11 november 2009